Ваврух Віра Пилипівна с. Пилипи Деражнянського району

Я погано стала бачити на око і довго вагалася куди мені звернутись і вже вирішила їхати в Київ, але спасибі людям, які відкрили клініку "Новий зір" в Хмельницькому. Я дуже вдячна лікарям, які мене оперували і всьому обслуговуючому персоналу за Ваше уважне уважне ставлення до людей. Хай береже Бог ваше здоров'я, ваше вміння і доброту. То ж здоров'я вам і вашим родинам.

25.06.2005

О.О.Орлицька, Н.А.Пегейчук

Висловлюємо велику подяку персоналу Хмельницькій філії "Новий зір" за чуйне, шанобливе, уважне ставлення до пацієнтів та, безумовно, за високу кваліфікацію та професійність. Особливо хочеться відмітити таких працівників: медсестру апаратних методів лікування Валентину Василівну, медсестру Гурську Наталію, лікаря Галину Мирославівну, лікаря Коваленко Ларису Миколаївну.
Бажаємо всьому персоналу клініки по-перше - відмінного зору, а також здоров'я стосовно всіх органів і систем людини. Залишайтесь завжди співчутливими, уважними, привітними та добрими, якими ви є зараз, адже головним "мірилом" вашої роботи є задоволення пацієнтів від вашої роботи та, звичайно, покращення зору, а це все ми відчули на собі.

З повагою: О.О.Орлицька, Н.А.Пегейчук

07.07.2006

Зборовський Микола Григорович

Я дуже вдячний всьому обслуговуючому персоналу клініки "Новий зір" за успішну операцію, яку мені зробили на обох очах. Зараз я прекрасно себе почуваю і хорошо все бачу.

Спасибі Вам всім.

25.06.2005

Татьяна Владимировна Киев

Здравствуйте! Мой отзыв в помощь сомневающимся и тем,кто еще в поиске своего врача и своей клиники. Я долго и "мучительно" выбирала, искала, мониторила ,т.к. имею большой опыт и груз операций с детства.Не буду вдаваться в подробности здоровья моих глаз,но знаю ,что оперируя меня ,Пархоменко Г.Я. рисковал как хирург из-за наличия множества предыдущих рубцов.Искренне благодарна за успешно проведенные операции на обоих глазах Пархоменко Г.Я.,за лечение,заботу,терпение и ответы на все мои приставучие вопросы Кулиш М.А, Гавриленко А.М.(а у меня,как у медика, вопросов было много:)) Начитавшись кучу разных отзывов,на себе испытала ,все организовано быстро,четко,добродушно.Были очень большие переживания и о финансовой стороне,но тут бывают часто скидки. Еще раз огромное спасибо,желаю Всем здоровья и удачного выбора!

написать отзыв

* Поля, обязательные для заполнения

Оцените материал:
  4/5 из 23


ОНЛАЙН-ЗАПИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦИЮ

* Поля, обязательные для заполнения