Акции и специальные предложения

Диагностика зрения. Скидка до 30% на полное обследование Подробнее

Специальные цены на лазерную коррекцию и лечение катаракты Выяснить детали

Новые услуги! Лазерная коррекция Contoura  Лечение Синдрома сухого глаза  Блефаропластика

Акционные предложения Киев  Харьков  Днепр  Кривой Рог  Хмельницкий  Черкассы  Сумы

Іванова Марія

Виношу щиру подяку людям в білих халатах, які працюють в офтальмологічній клініці "Новий зір". Особлива подяка професору Пархоменко Георгію Яковичу, за його "золоті руки", які зробили мені таку складну операцію. На одужання було дуже мало надії, але після операції, завдяки чуйному відношенню медичного персоналу клініки "Новий зір", зір до мене повернувся. Виношу подяку лікарям: Галині Мирославівні - це лікар від Бога, Світлані Василівні - це людина сама чуйність, "трудівниці-бджілці" адміністратору Оксані, реєстраторам Любі та Альоні, медсестра Валя - сама доброта, також велика подяка анестезіологу Сергію Олеговичу, медсестрі Наташі.

Дорогі та шановні люди в білих халатах, тобто весь обслуговуючий персонал клініки "Новий зір", виношу Вам щиру подяку за професійність, людяність, чуйність, турботу, увагу. Велике Вам людське спасибі за те добро, яке Ви творите своїми умілими руками та добрими серцями.

Спасибі Вам за те, що люди, які відвідали Вашу клініку починають радіти життю, у них з'являється бажання жити, всі свої: проблеми негаразди, хвилювання, невпевненість, а пережила завдяки Вам мої дорогі рятувальники. Мені здається, що якби не Ваші добрі серця, таких чудес не було б. Бажаю Вам всім сибірського здоров'я, кавказького довголіття, море радості, струмочок печалі, ясного, мирного неба над головою, щасливих ранків і хвилюючих заходів. І хотілося б в житті зустрічати побільше таких людей. Завдяки таким людям, як Ви на світі стає більше добра, а менше зла. Велике Вам С П А С И Б І !!!!!!!!

З повагою Іванова Марія.
Хмельницька область, Красилівський р-н, с. Маленки, вул. Леніна, 4, тел. 9 - 75 - 23

12.07.2006

Оцените материал:  5/5 из 4


ОНЛАЙН-ЗАПИСЬ НА ДИАГНОСТИКУ
(с учетом актуального акционного предложения)

* Поля, обязательные для заполнения

ЗАПИСАТЬСЯ ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК ЧАТ